Безкоштовне безконтактне QR меню для ресторанів

Безкоштовне безконтактне QR меню для ресторанів

Зробити сучасне QR меню для свого ресторану можна за декілька хвилин. Для цього вам не потрібні професійні навички, або вміння працювати у графічних редакторах. Достатньо ознайомитися з перевагами цифрового меню, зареєструватися на онлайн-сервісі і почати завантажувати назви і фото страв та напоїв.

Як самостійно створити QR меню?

Ні для кого не секрет, що у мережі інтернет можна знайти відповіді на всі питання. Тож, такий місткий на завдання процес, як створення меню закладу, тепер можна зробити за короткий час, не звертаючись за послугами до підрядників. Створення меню за QR-кодом в режимі онлайн повністю безкоштовне:

· зареєструйтеся за посиланням: https://qrcafe.com.ua;

· заповніть інформацію про свій ресторан;

· перейдіть у розділ «меню» і почніть додавати категорії та позиції з вашого меню.

Все! Залишилося лише згенерувати код, за яким гості закладу будуть бачити всі пропозиції страв і напоїв. Панель управління пропонує широку палітру кольорів. Ви можете обрати відтінок, який відповідає корпоративному стилю вашого ресторану, а також, визначитися зі стилем коду. Є декілька готових варіантів в різному оформленні, які точно привернуть увагу відвідувачів. Обравши стиль і колір, завантажте QR-код на свій компютер у форматі JPG.

Де розміщувати QR-код?

Щоб про QR-код дізналися гості закладу, розмістіть його на тейбл-тентах, на сетах, або надрукуйте наліпки на стіл. Попередьте графічного дизайнера, що код на меню повинен бути помітним, у центрі макету і не закриватися іншими елементами. Також, пропонуємо завантажити з особистого кабінету готове графічне оформлення зі створеним кодом, в якому потрібно буде змінити лише деякі дані. Простий дизайн зручний у використанні. Офіціанту достатньо буде попередити гостя, що меню знаходиться в цифровому форматі за посиланням.

Не зупиняйтеся тільки на звичній поліграфічній продукції! QR меню можна розміщувати на різних рекламних носіях. Наприклад, банер у вагоні метро, на якому розповідається про великі знижки на сезоні страви і поруч QR посилання на все меню. Цей прийом допоможе ознайомити потенційних відвідувачів з особливостями вашої кухні і одразу підтвердити, що повідомлення на рекламі відповідає дійсності.

Замініть стійку з надрукованим меню біля входу на помітну наліпку на дверях, або вікні з QR-кодом. Перехожим, які вагаються заходити, не буде ніяково стояти і гортати меню. Перейшовши за посиланням, можна відійти у зручне місце і ознайомитися з асортиментом закладу. І не забувайте розміщувати код на візитівках та листівках. Поліграфія має працювати у тандемі з діджиталізацією!

Як розповісти відвідувачеві про головні акції?

Перейшовши за посиланням, відвідувач потрапляє у меню ресторану, яке сегментовано на розділи. Зручна панель управління дозволяє оформити меню відповідно кольорам брендбуку закладу. А у найбільш помітних місцях розміщуйте гарячі акційні пропозиції. Як і друковане меню, QR code меню має розділи, між якими легко перемикатися. Воно повністю замінює сайт, тому тут можна розмістити усі необхідні контакти, посилання на соцмережі, навігацію, функцію доставки і оплати. QR code меню створене для комфорту відвідувачів і спрощення робочого процесу робітникам залу. Воно збільшує середній чек і продажі з собою, бо містить необхідний опис страви і її фото. Не витрачайте час на зайві турботи, спробуйте створити меню за кодом!