Оптимізація з QR меню для ресторанів

Оптимізація з QR меню для ресторанів

Щоб ресторанний бізнес приносив прибутки, треба знати не лише, як контролювати всі робочі процеси, а ще вміти заощаджувати бюджет, не втрачаючи ні в чому якості. В цій сфері багато залежить не тільки від персоналу, а й від настрою відвідувачів. Гідне обслуговування, смачна їжа, приємні ціни – все впливає на загальне враження від перебування у закладі. Але що робити, коли в час пік все йде догори дриґом і робітники залу не справляються з потоком відвідувачів?

Що таке QR-код меню?

Власникам закладів харчування треба бути завжди готовими до нестандартних ситуацій і максимально заповненого залу. Щоб попередити виникнення неприємностей з відвідувачами, попіклуйтесь про оптимізацію робочих процесів заздалегідь. Незамінним помічником у цьому стане безкоштовне безконтактне меню.


QR-код меню – це зображення, на яке достатньо навести камеру смартфону і перейти за посиланням, яке випадає. Відвідувач потрапляє на сторінку з повним меню. Наш сервіс пропонує створити QR меню самостійно, використовуючи вже існуючі зручні налаштування. Меню буде зберігатися на хмарному сховищі і функціонуватиме, як повноцінний сайт. На відміну від незручних PDF файлів, меню матиме клікабельні кнопки і розширені можливості. Для початку роботи над створенням достатньо зареєструватися і отримати логін з паролем для входу. Далі переходьте в особистий кабінет і почніть створювати категорії, та їх наповнення.

Заощаджуйте бюджет, створюючи безконтактне меню

З безконтактним меню нема потреби створювати сайт, лендінг, або додаток. Оптимізація рекламного бюджету починається вже на цьому етапі. Створення і обслуговування вищезгаданих платформ обійдеться ресторану мінімум в 1000 $, в той час як QR меню безкоштовне. Змінювати і редагувати інформацію можна в особистому кабінеті за кілька хвилин. При створенні QR меню не потрібні послуги дизайнера і друкарні. Зберігайте бюджет на більш значні, для розвитку закладу, цілі.


Окрім меню, всередині можна розмістити:

  • контакти закладу;
  • посилання на сторінки в Instagram і Facebook;
  • кнопки замовлення страви;
  • функцію оплати замовлення;
  • можливість замовити доставку, або їжу на виніс;
  • інформацію про гарячі пропозиції.

Цифрове меню можна створити у корпоративних кольорах, не порушуючи єдиного стилю ресторану. Заощаджуйте гроші, збільшуючи комфорт відвідувачів від перебування у закладі.

QR-код меню оптимізує роботу залу

Відвідувачі самостійно ознайомлюються з описом та складом страв, не звертаючись без зайвої потреби до офіціантів. Це позитивно впливає на прибуток, бо:

  • гості можуть досконало вивчити меню і замовити більше страв, ніж звичайно;
  • офіціанти менше задіяні в консультуванні, тому мають більше часу, щоб слідкувати за порядком у залі;
  • є функція передачі замовлення на виконання і оплати.

В QR-код меню можна завантажити повний опис страв, їх фото, вказати, з якими напоями краще комбінувати їжу. Підготуйте заздалегідь всю інформацію, щоб у відвідувачів не залишилося питань і сумнівів щодо свого замовлення. Багато людей не люблять спілкуватися, уточнювати, або задавати питання. Наявність детального переліку особливостей страви, позбавить відвідувачів незручностей.


Нові часи вимагають нових рішень! QR меню – чудова пропозиція для власників ресторанів і кафе, які планують оптимізувати робочі процеси і позбавитися зайвого. Воно підкреслить сучасність закладу, вміння адаптуватися під зміни і створить комфортні умови відвідувачам. Гості будуть ситі і вдячні за спокійну атмосферу, позбавлену метушні.