5 популярних питань про QR меню

5 популярних питань про QR меню

Попри те, що QR меню необхідно впроваджувати в кожному закладі, адже цього вимагає закон, все одно ті чи інші ресторатори мають сумніви щодо нововведення, а ще мають цілий ряд питань стосовно даної інновації. Відповідаємо на найпоширеніші.

ТОП 5 запитань про онлайн меню для кафе

Чому електронне меню краще паперового?

Так безпечніше, але справа не тільки в цьому. Електронне меню — це сучасність і вкладення в майбутнє. Клієнту не потрібно чекати, поки йому принесуть паперове меню, і його не потрібно через певний проміжок часу знову запитувати, чи готовий він зробити замовлення. Якщо прийшла ціла компанія, то кожен може моментально ознайомитися з позиціями меню і не чекати, поки воно звільниться. Ресторатори можуть легко змінити ціни і опис, додати фотографії, час приготування і, при необхідності, вказати додаткові нюанси, як от калорійність страви. Грамотно складене меню — це турбота про своїх відвідувачів, яка їм подобається і потрібна.

Як створити меню онлайн?

На нашому сайті це вкрай просто, а головне безкоштовно. Просто заповніть коротку анкету на сайті, а далі слідуйте покроковій інструкції. На нашому ресурсі можна одночасно створити і меню і QR код. Подібні пропозиції пропонують зовсім не всі.

Чи можна використовувати цифрове меню в якості веб сайту для ресторану або кафе?

Звичайно, онлайн меню — це повноцінний сайт ресторану, кафе або бару, який містить всю необхідну інформацію про ваш заклад (адреса, телефони, соціальні мережі і т.д.). В онлайн меню є власне посилання, яким можна легко поділитися, не скануючи при цьому QR код. Ну і звісно ж, обслуговування такого ресурсу практично безкоштовне, якщо порівнювати його з повноцінним сайтом.

Чи можуть клієнти робити замовлення через QR меню?

Так, клієнти можуть розміщувати замовлення на доставку за допомогою електронного меню вашого закладу, створеного на нашій платформі, яке потім можна переглянути та обробити на адміністративній панелі.

Чому наш сайт QR cafe кращий ніж інші схожі альтернативні ресурси?

Ми подбали про те, аби клієнти могли отримати одразу все в комплексі. І QR код, й онлайн меню. Не всі сайти це пропонують. Крім цього, у нас все можна зробити абсолютно безкоштовно.

Підсумовуючи

Досить сумніватися та чіплятися за старе, однак звичне. Паперове меню — поступово відходить у минуле. Потрібно йти в ногу з часом, щоб залишатися конкурентним та виводити свій бізнес на новий рівень. Зрештою, традиційне меню не обов'язково пхати у далекий ящик. Воно може створити хороший тандем із онлайн меню.