Як можна використовувати онлайн меню?

Як можна використовувати онлайн меню?

Неважливо з якою метою ви захотіли створити власне QR меню для ресторану чи бару. Може ви піддалися загальному тренду, або ж вирішили таким чином потурбуватися про здоров'я та безпеку відвідувачів і працівників. Все таки пандемія ще не закінчилася. Та якщо таке меню вже є, чи скоро буде у вас в наявності, рекомендуємо використовувати його на повну. Не обмежуйтесь лише QR кодами на столах.

Онлайн меню для кафе і ресторанів: варіанти використання

Розглянемо спочатку варіанти для внутрішнього розташування QR меню.

QR коди на вікні

У ресторанах, як всередині, так і за ззовні, меню часто вішають на вікна. Маючи QR-код його можна розмістити таким чином, щоб всі хто проходить повз могли просканувати зображення і ознайомитися з вашими пропозиціями. Варіант підходить для закладів, які розташовані на першому поверсі, а повз вікна регулярно проходить певний потік людей.

QR коди на барі

Якщо у закладі є бар, на ньому теж варто розмістити QR меню. Поки покупець чекає свого столика або насолоджується напоєм, не плануючи обідати, побачивши QR код він може ним цікавитися. Як результат, +1 відвідувач з барної стійки до загальної зали. Розміщуйте QR коди на підставках для напою, в меню для коктейлів — все це працює відмінно. Ви навіть можете роздрукувати їх на чеках в барі. Можливо клієнт й не залишиться цього разу, однак є великий шанс, що він повернеться виключно зацікавившись меню, з яким встигне ознайомитись з допомогою банального чека.

QR коди за столом

Стандартний і дуже поширений варіант розміщення QR коду за столом, однак без цього нікуди. Ви можете наклеїти QR коди на поверхні столу, чи поруч на стіну, якщо присутнє подібне планування. Гарно працюють і спеціальні стійки, або ж спеціальні невеличкі дисплеї. Останній варіант — максимально технологічний і дуже гарно доповнює ідею QR меню в цілому.

QR меню для кафе поза межами закладу

На літній терасі, на спеціальній стійці неподалік закладу чи навіть на вхідних дверях. Не варто хвилюватися, що QR код буде непомітним для перехожих. Є безліч ідей, як виділити стійку так, щоб привернути до неї масу уваги. Звичайна дошка на якій написано крейдою “Меню дня” не обов’язково має відходити у минуле, однак поруч цілком комфортно можна розмістити й QR меню.

Підсумовуючи

QR меню для ресторанів це не лише безпечна альтернатива паперовому меню, яке у всьому світі визначили розсадником бактерій. Це крок на зустріч діджиталізації, а ще можливість вивести свій бізнес на новий рівень, шляхом залучення більшої кількості клієнтів.