Чому створювати онлайн меню для кафе варто на QR cafe?

Чому створювати онлайн меню для кафе варто на QR cafe?

Відколи розпочалася пандемія довкола з'явилося багато всіляких нововведень. Світ адаптується до нового ритму. А попит на щось нове породжує відповідну пропозицію. Відколи в Україні стало необхідним вводити у кожному закладі електронне меню, послуга QR меню для ресторанів стала неймовірно популярною. Розробку такого меню пропонує багато сервісів. Однак, не всі вони однаково працюють і не всі пропонують вичерпний перелік послуг, а тим паче за доступною ціною чи й зовсім безкоштовно.

Онлайн меню для кафе: наші переваги?


Ми орієнтуємось і на власників бізнесу і на їхніх потенційних клієнтів. Ми пропонуємо максимально комфортне та просте у використанні QR меню, для створення якого не потрібно володіти спеціальними навичками чи технічними знаннями. Серед наших переваг:

  • Створення і QR коду і QR меню. Такий тандем пропонують не всі.

  • Абсолютна безкоштовність послуги.

  • Надійність. Ми гарантуємо багаторівневу безпеку ваших даних, які ви залишаєте на нашому ресурсі.

  • Прибутковість. Електронне меню може привабити нових клієнтів. Воно справді працює, а створене у нас працює вдвічі краще.

  • Стильний дизайн. Експериментуйте з дизайном, створюйте дійсно стильне та красиве меню, щоб захоплювати гостей не лише зручністю, а й естетикою.

  • Швидкість. Щоб створити QR меню для ресторану не потрібно витрачати багато часу. Весь процес займає лічені хвилини. Витратити дещо більше часу знадобиться хіба що на додавання позицій та їх описів.


Побачити приклад QR меню створеного на нашому ресурсі можна на головній сторінці QR cafe відсканувавши QR код. Просто наведіть камеру смартфона на код і через кілька секунд ви потрапите на потрібну сторінку. Переконайтесь самі наскільки це зручно і просто.

QR меню для кафе — незамінна новинка сьогодення


Сьогодні більш ніж коли-небудь існує необхідність вдаватися до технологій, щоб впоратися з заходами, прийнятими в період пандемії Covid-19. Серед правил техніки безпеки, яких необхідно дотримуватися в сфері громадського харчування, революції зазнало класичне меню. В деяких країнах було запропоновано надати тільки пластифіковані меню, які потрібно дезінфікувати після кожного використання, «одноразові» меню або, що ще краще, завдяки підтримці технологій можна було переглядати цифрове меню за допомогою QR-коду безпосередньо на планшеті або смартфоні. Так QR меню для ресторанів і стало невід'ємною частиною сьогодення.