Безкоштовне безконтактне QR меню для ресторанів

Безкоштовне безконтактне QR меню для ресторанів

Часи змінюються і потребують нових відкриттів у всіх сферах бізнесу. З настанням карантинних обмежень, одним з перших нововведень у підприємницьких колах стало скорочення витрат, шляхом оптимізації процесів. Заклади харчування замінили важкі друковані меню на цифрові PDF-файли, які можна було завантажити гостю на свій смартфон за допомогою QR-коду. Але воно не зручне у використанні і не має інтерактивного функціоналу. На зміну прийшов новий формат – QR меню. Це зручний сервіс, який містить весь перелік страв і напоїв ресторану. Але на відміну від друкованого меню і PDF-файлу, воно повністю безкоштовне, має кнопки переходу на інші сторінки і багато корисних функцій. Розглянемо детальніше.

QR меню – цифрова трансформація бізнесу

QR меню – це QR-код, за яким відвідувач закладу з допомогою власного смартфону може перейти за посиланням. Для цього достатньо навести камеру телефону на попередньо надруковане зображення з кодом на рекламному носієві. Меню не потрібно завантажувати у память смартфону, слід лише скористатися браузером. Такий формат дуже зручний: він не займає багато часу, не засмічує телефон тимчасовими файлами і містить усю потрібну інформацію.

Цифрова трансформація бізнесу в наш час – це необхідність, тому не варто ігнорувати таку корисну можливість, як створення QR меню. Це не лише дає привілеї власникові закладу у вигляді економії, а й свідчить про сучасний підхід, та можливість ресторану адаптуватися і своєчасно пристосовуватися до змін. Меню за QR-кодом можна використати як тимчасове явище, або ввести у використання назавжди. Одне відомо точно – цей вид меню буде ставати все популярніше, тож не втрачайте часу!

Переваги QR-код меню

 • QR-код меню має багато переваг над іншими форматами:
 • · не поширює віруси і мікроби, бо не збирає на собі чужі відбитки пальців;
 • · замінює сайт і додаток. У меню можна розмістити всю необхідну інформацію: контакти, посилання на соціальні мережі, функцію замовлення;
 • · можна використовувати для замовлення їжі доставкою, або на виніс;
 • · зберігає бюджет: нема потреби виготовляти паперові меню;
 • · сервіс дозволяє виготовити дизайн додатку у вашому фірмовому стилі;
 • · розміщенні фото страв розкажуть самі за себе;
 • · детальний опис позбавить потреби уточнюючих питань у офіціанта;
 • · панель управління дуже проста – не потрібні навички володіння складними програмами;
 • · редагувати меню і додавати, або видаляти позиції, адміністратор може за декілька хвилин;
 • · збільшує кількість позитивних відгуків після відвідування ресторану;
 • · значно скорочує витрати бюджету і часу на обслуговування відвідувачів!

Слід зазначити, що QR-код меню робить роботу залу збалансованою і більш спокійною. Наявність детального опису у середині меню дає змогу відвідувачам більш поглиблено вивчити пропозицію меню і склад усіх вподобаних страв. Гість не потребує консультування співробітником закладу і може бути впевнений, що обрав саме те, що йому до вподоби.

Як створити QR меню власного ресторану?

Зробити власне QR-код меню просто! Зареєструйтеся на платформі, перейдіть в особистий кабінет за логіном і паролем, які отримаєте на пошту і почніть заповнювати категорії меню. Щоб додаток працював на збільшення середнього чеку, додайте найгарніші фото страв і опишіть їх зміст у найменших подробицях.

Меню за QR-кодом – це розумне рішення для оптимізації роботи ресторану. Гості будуть вдячні за турботу і позбавлену метушні атмосферу. А співробітники закладу будуть більш виважені у своїх діях і спілкуванні з відвідувачами. Одне маленьке нововведення подарує декілька годин безтурботно проведеного часу багатьом людям!